Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

2018 Bekçi ne kadar maaş alır

İçişleri Bakanlığı bünyesinde vazife yapan Emniyet Umumi Müdürlüğü aleni pozisyonları için polis ve bekçi alımları gerçekleştirmektedir. Bekçi alımları bilindiği üzere eski yıllarda devamlı olarak yapılan bir şeydi ancak daha sonradan bekçi kadroları kapatıldı ve sadece polis alımları gerçekleştirildi.

Yeni yapılan incelemelere göre bekçi kadrolarının yine açılması gerektiği kararı alındı ve 2017 yılından beri fazla sayıda bekçi alımı gerçekleştirilmektedir. Öyle ki 2018 yılında da fazla sayıda bekçi alımının yapılması bekleniyor. Peki bekçi maaşları ne kadar oldu, bekçiler aylık ne kadar maaş alıyor?

BEKÇİ MAAŞLARI NE KADAR OLDU?

2018 yılına girilmesi ve memurların maaşlarına zam yapılması ile bekçi maaşları da yükselmiş oldu. 2018 yılında ortalama olarak aylık bekçi maaşları 3 bin lira civarındadır. Tabi bu tutar bekçinin vazife yaptığı bölgenin nüfus olarak büyüklüğü ve ilin terör durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bekçi maaşlarından ziyade olarak sizlere bekçi pozisyonu hakkında öbür bilgileri de veriyoruz.

BEKÇİLER SİVİL Mİ ÇALIŞIYOR?

Pek fazla şahıs İşin Olsa ekibine bekçilerin sivil çalışıp çalışmadığını sormakta olup sizlere bu konuda kati açıklığı getiriyoruz. Bekçiler sivil çalışmamaktadır. Kahverengi bir kıyafetleri bulunmakta ve umumi olarak sorumluluğu olduğu mahallelerde vazife yapmaktadır. Acil müdahaleler için bekçiler polisler ile irtibatlı çalışmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Özel Harekat Polis Memuru ne kadar maaş alır başlıklı makalemizde PÖH, pöh görevleri ve PÖH Maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: