Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

2018 Yılı Polis Memuru ve Polis Özel Harekat Maaşları

İçişleri Bakanlığı Emniyet Umumi Müdürlüğü her yıl Polis Memuru ve Polis Hususi Harekat namzet alımı yapmaya devam etmektedir. Laf konusu personellerin görevleri zor olduğu için olabildiğince yüksek maaş verilmeye çaba edilmektedir. 201 yılına girilmesi ile Polis Memuru ve Polis Hususi Harekat aldığı maaşlara da zam yapıldı. Peki 2017 yılında Polis Memuru ve Polis Hususi Harekat personeller ne kadar maaş alacak? İşte yayımlanan net maaşlar.

Polis ve PÖH Maaşları

2017 yılına girilmesi ile normal memurlara zam yapıldığı gibi Hususi Harekat Polisi ve normal Polis Memurlarına verilen maaşlarda da zam yapıldı. İşte 2017 yılı PÖH ve Polis Memuru maaşları.

Normal Polis Memuru 2017 yılında gelen zam oranları ile net 3 bin 941 lira maaş almaktadır. Temmuz ayında istikbal olan zam oranı ile Polis Memurlarının maaşlarının 4 bin lirayı geçmesi beklenmektedir. Polis Hususi Harekat personelleri ise 4 bin 801 ile 5 bin lira arası maaş almaktadır. Temmuz ayı zammı ile maaşların 4 bin 800 ile 5 bin 270 lira arasında olması beklenmektedir. Bu maaş oranları personelin vazife süresi, katıldığı görevleri, başarılı operasyonları, evli olma durumu, çocuk sahibi olma durumu ve hususi durumlara göre değişiklik göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan PTT Gişe ve Büro Görevlisi Ne Kadar Maaş Alır başlıklı makalemizde büro görevlisi, gişe görevlisi ve gişe görevlisi mesai saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: