Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Adalet Bakanlığı Maaşları

Bu yazıya, Adalet Bakanlığında görev yapacak veya çalışacak görevlilerin maaşları hakkında bilgi vermek istiyoruz. En son zamlarla Ocak-Temmuz 2018 arasında geçerli olmak üzere% 3 zam yaptıklarını söyleyebiliriz. Enflasyon Temmuz 2018’ya yükselirse, oran artarsa ​​ilave bir destek alacağını düşünelim.

Örneğin, enflasyon oranı% 7 ise, Adalet görevlileri de tüm memurların% 7 -% 3 oranında ekstra% 4 alacağı için zam alacak. Kanuna göre ekstra işe gitmiyorlar ve bağlı oldukları şehir dışındaki bir şehre gidersek bakanlığın günlük ödenek alması durumunda belirleyeceği günlük ulaşım ücretini alacaklar.

Adalet bakanlığının yeni bir bakanlığı 1.850 ila 2,250 idari memur maaşına başlıyor. Bu farklılık, çalışanların evli ve çocuk yardımı alması ve asgari geçim ödeneği alması gereğidir.

Genel olarak, adalet bakanlığı, çalışanlarının aldıkları ücretlere göre yaptıklarına göre çok az şey bulduğundan yakınıyor. Neden yemeliyiz ki, adli işlemler varsa, günün her saatinde meşgul olurlar ve hızlı bir şekilde çalışırlar. Kendisini bu şekilde savunan adalet bakanlığı çalışanlar için daha az maaş buluyor.

Tabii ki burada en önemli faktörlerden biri personel ve çalışma yılı olduğu için yeni akrabasını genel olarak başlatan personel bu konuyla ilgili şikayet ediyor. Birinci Derece Adalet Bakanlığı Personel Maaşı Ek ödeme: 386.00 Net ödeme: 3,250.00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: