Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Apartman Yöneticisi ne kadar maaş alır ?

Ülkemizde bilindiği üzere milyonlarca ev bulunmaktadır. Apartmanın gelir ve giderlerinden mesul olarak tutulan kişilere apartman yöneticisi denilmekte olup apartman yöneticileri lüzumlu zamanlarda toplantı yapmakta ödenti paralarını toplamakta ve binanın giderlerini denetim etmektedir.

Peki ülkemizde apartman yöneticileri ne kadar maaş alıyor, apartman yöneticisi ne kadar kazanıyor? İşin Olsa ekibi olarak farklı semtlerde bulunan apartmanların yöneticileri ile görüşmelerimizi tamamladık ve sizlere apartman yöneticilerinin kazançları hakkında bilgi veriyoruz.

APARTMAN YÖNETİCİSİ KAZANÇLARI NE KADAR?

Apartman yöneticilerinin aka bir bölümü görevlerini gönüllü olarak ücretsiz yapmaktadır. Apartmanda yöneticinin çıkmadığı durumlarda daire sakinleri yöneticiliği hususi firmalara tur etmekte olup hususi sektör firmaları aylık en az 500 TL maaş ile yöneticilik yapmaktadır.

Bazı apartmanlarda ise apartman yöneticilerinin daire başı az bir kazancının olduğu görülmekte olup tekrar bazı sitelerde sadece bir yöneticinin olduğu ve bu kişiye bütün daire sahipleri toplanıp nakit verdiği ve bu maaşın ortalama asgari ücrete kadar yükseldiğini öğrendik. Tabi umumi olarak apartman yöneticilerinin her hangi bir kazancının olmadığını bilmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kadrolu Taşeron İşçiler Ne Kadar Maaş Alır ? başlıklı makalemizde taşeron maaşları, taşeron ne kadar maaş alacak ve taşeron ne kadar maaş alır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: