Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Arkeolog Maaşları

Bir arkeologun arkeolog maaşlarında maaşlar hakkında bilgi vermeden önce ne yaptıklarına dair ayrıntılı bilgi vererek başlayalım. Arkeologların başlıca görevi, kültürümüzü ve tarihimizi araştırmaktır ve bu araştırmalar ışığında doğru bilgiyi bulma fırsatı buluyoruz. Arkeolog mesleki ülkemizde pek çok tercih arasında yer almamaktadır ve ülkemizde çok sayıda yabancı ulusal arkeolog bulunmaktadır. Ülkemizin yakın ve uzak tarihini kapsamlı bir araştırma yapıyor ve öğreniyoruz. Arkeologların asıl görevleri olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemiz geçmişte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve bu nedenle saygı gören meslekler arasında birinci sırada yer almaktadır.

Aslında, bugün baktığınızda, herkes bu mesleği seçmeye cazip olmalıdır, çünkü neredeyse her yerde basacağımız bir tarihtir ve bu tarih hakkında ilk bilgileri edinmek ve tarihimiz hakkında kapsamlı bir bilgiye sahip olmak oldukça güzel.

Ülkemiz halkımızın bu değerinden haberdar olmasına rağmen, aslında bizim düşündüğümüzden daha fazla önlemi vardır. 2016 yılının arkeologlarının maaşlarına geleceği geçmiş yıllara göre, bu yıl bu yıl önemli bir artış kaydedildi ve arkeologlar bu artıştan memnundu. Tazminatı Ocak ayında belirlenen tutara göre eklemeden bir hesaplama yapılırsa, aşağıdaki net maaş alanının maliyetini kolayca görebiliriz. Bu yüzden de bunu giyebiliriz. Arkeologlar, 657 sayılı memurlar hakkındaki kanunlara tabidir ve çocuğun parası da dahil olmak üzere yardım nedenleri aşağıdaki gibidir.

Birincil Lisans Lisans Arkeolog Maaş Ek Ödeme 1,012.51 Net Maaş 3,359,82

Bir önceki yazımız olan Polis Maaşları başlıklı makalemizde Polis Maaş Artışı, Polis Maaşı Başlangıç ve Polis Maaşları Artacak Mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: