Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Baş Komiser Maaşları

Başkomiserin maaşıyla ilgili biraz bilgi vermek isterim, ancak başkomiserin ilk çağrıldığı bu konuda bir açıklama yaparak başlayalım. Başkomiser, polis şefinin kendi birimi içindeki personelini ayırt etmek için görevlendirdiği bir rütbe tanımlamasıdır. Bununla birlikte, bir komiser olmanın belirli koşulları vardır, örneğin, bir polis koleji ve daha sonra bir polis akademisi mezunu olmalısınız.

Başkomiser olduğunuzda polis karakolları veya şubeler gibi büro denetçilerinde çalışabilirsiniz. Yeni mezun olan bir asistan komiser, komisyon üyeliğini alabilmek için üç yıllık bir görevi yerine getirmeli ve sonra sınavı kabul etmeli ve sınava girmelidir. Komiser olduktan sonra, üç yıl daha çalışmalısınız, bu nedenle polis akademisini bitirdiğinizde size altı yıllık bir süre kaldı.

Bugün mezun olacak bir komisyon üyesi adayın bir başmüfettişin ne kadar maaş alabileceğini merak ediyor olduğunu da biliyoruz. Başkomiser, sahip olduğu maaş sayısına göre de değişecektir. Bir başka deyişle, 2018 yılının baş komiserinin personeli ve maaşları orantılı olarak artmaktadır. Başkomiser, bazen çeşitli görevler için şehir dışına çıkma imkânına sahiptir ve bu durumda per day olarak adlandırılan ek bir ödeme alır. Buna ek olarak, devletin sağladığı bazı imkânlardan yararlanmaktadır. Örneğin, ulaşım için ödeme yapmazlar veya pansiyonda daha düşük fiyatlarla yaşayabilirler. Bazı şirketler polislere indirim sağlayarak onlardan fayda sağlayabilirler. Birinci Derecede Önlisans veya Lisans Mezunu

Başkomiser Maaşlar Ek Ödeme 924.38 Net Maaş 4,852,29

Bir önceki yazımız olan Antrenör Maaşları başlıklı makalemizde Antrenör Maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: