Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Bilgisayar işletmeni Maaşları

Bu yazıda bilgisayarın çalışma maaşları hakkında soruşturma yapmak istiyorum. Bilgisayardan çalışan bir subayın bir daire memuru olduğunu biliyoruz, yani standart subaylardan farklı ücretler aldığı için, 2016 yılında ücretiyle konuşacak olan 9/1 bir bilgisayarlı bir memurun, Yaklaşık 3.500 ücret, eğer alacakların 2.690 TL’ye eşdeğer olduğu söylenebilirse asgari geçim ücreti ve diğer ödemeleri içermezler, elbette ek bir ödeme olarak toplam 928 TL .

Sonuç olarak, bu rakamın, Türkiye şartları altında bir katip için kötü sayılmayan bir oranla eşdeğer olduğunu değerlendirdiğimizi söyleyebiliriz. Bir bilgisayar görevlisi görevlisi olarak göreceli atanabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından onaylanmış bir sertifikanız olması gerekir. Geçmişte buna bakarsanız, bu daha önce gerekli olan bir şeydi. Günümüzde, memur alımlarını bildiğiniz gibi, KPSS bu belgelere ihtiyaç duymuyor çünkü sonuçtur, ancak insanlar bu kurslara ilişkin isteklerini de tamamlamış görünmemektedir. Aşağıdaki şekil bir bilgisayar operatörünün numarasını açıkça göstermektedir. Sınava girecek kişilere bilgi vermek veya yeni bir memur olmak adına paylaşılmaktadır. Birinci Lise Lise veya Ortaokul Mezuniyet Bilgisayar İşletme Ek Ödeme 928,14 Net Maaş 2,690,27

Bir önceki yazımız olan Polis Maaşları başlıklı makalemizde Polis Maaş Artışı, Polis Maaşı Başlangıç ve Polis Maaşları Artacak Mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: