Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Gardiyanlar Ne Kadar Maaş Alıyor ?

Meslek alımlarındaki artışla birlikte maaşlardaki en merak edilen konulardan biri oldu. Şu andaki icra ve koruma görevlileri ceza evinde ve gözaltı evlerinde çalışan görevlilerdir. Barış ortamında barış gücü için çalışan vakitlerini tutsaklar başkanlığında görev alanlarında görev alanlara “muhafızlar” denir. Bay ve Bayan icra ve koruma görevlileri Adalet Bakanlığına bağlıdır. ceza infaz kurumlarının genel müdürlükleri aracılığıyla.

Koruyucular genellikle vardiya olarak çalışırlar ve lise, önlisans ve lisans mezunları vesayet alımı için çalışabilirler. Lise ve önlisans mezunları vardiya halinde çalışırlar. Lisans mezunlarının unvanları vasi (icra ve koruma görevlisi) olarak geçer, ancak ofisteki lisans mezunları üst üste meslek ederler. Gardiyanlar, Adalet Bakanlığı bünyesinde sevki başlatmak için bazı özel şartları yerine getirmek zorundadırlar. Erkekler ve kadınlar için, boy ve kilo listenin başında gelir. Koruyucu olarak çalıştırılacak personelin psikolojik ve fiziki sakıncaları olmamalıdır. Pek çok zor işte koruyucu maaşlar düşüktür.

Koruyucu mesleğin çoğu insan için zor bir meslek olarak kabul edilir. Fakat bazı insanlara göre, bu maaşlar oldukça yüksek görülebilir.

Çalıştığı yıla göre maaş değişimi mümkündür.

Birinci Derece Maaş Maaşlar Ek Ödeme: 250.0 Net ödeme: 2.900.0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: