Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Gemi Mühendisi Maaşları

Memur Maaşının Ücreti Gemi üzerinde çalışmanın her insana rüya olduğu biliniyor. Bu yolla erkekler dünyayı ziyaret edebilecek ve içindeki özgürlüğü açığa çıkacak. Bununla birlikte, bu durumda bazı sorunlarla karşılaşıldığı bilinmektedir. Örneğin evlilik bir denizci için mümkün değildir, çünkü geride bırakanlar geride bir sorun olabilir, çünkü yılın neredeyse altı ayı içinde gemide olacağınızdır ve karaya ayak basamayacaksınız, ancak biz bunun kabul veya evlenmemiş insanlar için bir nimet olduğunu söyleyebiliriz.

Tersanedeki diğer bir husus gemi mühendisliği olup limanların bulunduğu limanlarda olduğu gibi kıyı bölgelerinde de çalışmaktadırlar. Burada iş bulmak için daha fazla fırsat var, bu nedenle çalışma alanlarının deniz sınırları olduğunu söyleyebiliriz. Deniz mühendisliği maaşları noktasında, yaklaşık 4000-7000 TL’yi şarj ettiklerini söyleyebiliriz. Farklı oldukları gerçeği aslında tamamen tecrübeleriyle ilgilidir.

Eğer işi gerçek anlamda biliyorsanız, 7000 TL’yi rahatça alacaksınız. Gemi mühendisleri bir gemideki tüm mühendislik hesaplamalarını yapmak zorundalar, bu nedenle mümkün olan her şeyi düşünmek zorundasınız. Gemi mühendislerinin kamusal alımı düşük olduğundan genellikle özel sektörde istihdam edilmektedir. Yine de, gemi inşa mühendisleri olarak İç İşleri Bakanlığı birlikleri olan Deniz Kuvvetleri Komutanlığını, kamu sektöründe çalıştıkları kurumları saymak için düşünebiliriz.

Gemi Mühendisi Maaşları Ek Ödeme: 1.200., 00 Net Maaş: 7.000.00

Bir önceki yazımız olan Makine Mühendisliği Maaşları başlıklı makalemizde Makine Mühendisleri Ne Kadar Maaş Alıyor? ve Makine Mühendisliği Maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: