Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Polis Memuru ne kadar maaş alır

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Emniyet Umumi Müdürlüğünde Türkiye geneli surat binlerce polis memuru istihdam etmektedir. Bütün polis memurları Polis İş Yüksek Okulu, Polis İş Eğitim Merkezi ya da Polis Amirleri Eğitim Merkezinde eğitimlerini tamamladıktan sonra Emniyet Umumi Müdürlüğü bünyesinde polis olarak göreve başlamıştır.

Şu anda aralıklarla tekrar Emniyet Umumi Müdürlüğü polis memuru alımları gerçekleştirmektedir. Peki ülkemizin her hangi bir bölgesinde görevine devam etmekte olan polis memuru ne kadar maaş alıyor? 2018 yılında polis memuru maaşları ne kadar oldu. Sizlere polis memurlarının aylık maaşları hakkında bütün detayları veriyoruz.

2018 POLİS MAAŞLARI!

2018 yılına girilmesi ile beraber bütün halk kurumlarında vazife yapan personellerin maaşlarına belirli oranlarda zam yapıldı. Peki 2018 yılında polis memuru maaşlarına ne kadar zam yapıldı. 2017 yılında mesleğe başlayan polis memurları 4 bin 200 lira maaş alırken bu yıl 2018 yılında polis memuru maaşlarına 250 lira zam yapıldı ve net maaşlar 4 bin 450 lira civarına yükseldi.

Şu anda polis memurları ülkemizde net olarak 4 bin 450 lira maaş alıyor. Ama bu tutar personelin vazife yaptığı ilin terör bölgesi olup olmaması, ailevi durumları, kıdem durumları ve ek tazminat durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Ancak net olarak polis memurları 4 bin 450 lira civarı maaş alıyor.

Bir önceki yazımız olan Mesai Ücretleri Nasıl Hesaplanır? başlıklı makalemizde mesai hesaplaması, mesai ücreti ve mesai ücreti hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: