Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

PTT Gişe ve Büro Görevlisi Ne Kadar Maaş Alır

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi bünyesinde Türkiye geneli binlerce büro görevlisi ve gişe görevlisi personeli istihdam etmektedir. Tekrar aleni pozisyonlar için Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi fazla sayıda ofis görevlisi ve gişe görevlisi alımı gerçekleştirmektedir.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi bünyesinde çalışan ve çalışacak olan ofis görevlisi, gişe görevlisi personelleri ne kadar maaş almaktadır? Ofis görevlisi ve gişe görevlisi mesai saatleri ve görevleri nelerdir?

GİŞE VE BÜRO GÖREVLİSİ MAAŞLARI

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi bünyesinde gişe görevlisi ve ofis görevlisi olarak istiham eden personellerin ortalama maaşları 3 bin lira civarındadır. Bu maaşlar hizmet süresine ve çalışılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir.

GİŞE – BÜRO GÖREVLİSİ MESAİ SAATLERİ VE GÖREVLERİ

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi bünyesinde çalışan gişe ve ofis görevlilerinin çalıştıkları yerlere göre mesai saatleri değişebilmektedir. Sabahları 08.00 – 08.30 arasında mesai başlamakta olan gişe ve ofis görevlileri bazı şubelerde 16.30’a kadar bazı şubelerde ise 17.30 – 18.00 – 18.30’a kadar çalışmaktadır. Çalışma süresi şubeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ofis ve gişe görevlisi görevleri ise çalıştıkları şubeye gelen vatandaşların yatırım, gönderim vb. gibi işlemlerini halletmektir

Bir önceki yazımız olan Mühendis Ne Kadar Maaş Alır ? Kamu ve Özel Sektör Mühendis Ne Kadar Maaş Alır başlıklı makalemizde maaş, mühendis ve mühendis maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: