Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Taşeron Kadro Sınav Sonuçları Açıklandı Ne Kadar Maaş ?

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı resmi internet sitesinden yapılan son dakika açıklamasıyla, hizmet sözleşmesi ile vazife yapan taşeron işçilerin kadroya geçiş aşamasında imtihan sonuçları belli oldu. Ulaştırma Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatlarında vazife yapan işçiler 13 Mart ile 22 Mart tarihleri arasında sözlü sınava alınmışlardı. Yapılan imtihan sonuçları değerlendirilmesinde 784 işçinin imtihan sonuçlarında başarılı olduğu belirtildi. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının yaptığı imtihan sonuçlarını liste olarak açıklıyoruz.

ULAŞTIRMA BAKANLĞI MERKEZ TEŞKİLAT KADRO SONUÇLARI

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın merkez teşkilatında 772 amale kadro hakkı elde etti. 696 Sayılı Khk Kapsamında Çalıştırılan Taşeron İşçilerden Devamlı Amale statüsüne geçiş hakkı elde eden Başmakinist, Elektrikçi, Yağcı, Tar.Operatörü, Aşçı, Gemici, Kaptan, Tar.Uzmanı, Src Personeli, Şoför, İnşaat Teknisyeni, İnşaat Teknisyeni, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi pozisyonlarında vazife yapan taşeron işçilerin 13 Mart ile 22 Mart tarihleri arasında yapılan mülakat sınavından başarılı oldukları açıklandı.

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ TAŞERON KADRO SINAV SONUÇLARI

UDH Bakanlığının taşra teşkilatında 13 Bölge müdürlüğü ve  İstanbul DLH Marmaray Bölge Müdürlüğü, İstanbul Denizdibi Tarama Başmühendisliği, İzmir Denizdibi Tarama Başmühendisliği, Samsun Denizdibi Tarama Başmühendisliği birimlerinde hizmet alım sözleşmesi ile çalışmakta olan 102 işçinin kadro sınavından başarılı olduğu açıklandı.

KADRO SINAV SONUÇLARI LİSTESİ

Sözlü mülakat sonuçlarını Ulaştırma Bakanlığının resmi internet sitesinde duyurular bölümünde yayımlandı. İlgili sayfaya erişmek için https://goo.gl/ZuaEB6 link adresini tarayıcıdan açarak ulaşabilirsiniz.

Son Güncelleme: 27.03.2018 20:27

Bir önceki yazımız olan Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Telefon Numaralarına Direk Bağlanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: