Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Vaiz Maaşları

Bu makaledeki 2018 vaizin maaşına bir göz atalım, bu nedenle ilerleme kaydedildi ve sonra ne olacağı hakkında bir göz atalım.

Belki de vaizin ne yaptığını bilmeyenler ve hangi kurumla çalıştığımıza bağlı olanlar vardır, o zaman vaizin neyi kastettiğini tanımlayarak başlayalım. Vaiz, din görevlilerine verilen genel bir addır. Vaiz din işleri konusunun başkanlığında görev yapmaktadır ve ülkenin topraklarında atanmadıkları bir yer yoktur. Vaizlerde, emekliler gibi yılda iki kez zam alırlar ve diğer subaylar gibi 657 sayılı memurlarla da bağlantılıdırlar.

Maaş artış oranları Ocak ve Temmuz aylarında yapılır.

Aslında, vaizler sürekli olarak maaşların düşük olduğunu ve yeniden düzenlenmelerini talep ediyorlar; bu yüzden hükümet, dini görevlilerin maaşlarında bir iyileşme olacağını ancak beklendiği kadarıyla olmadığını açıkladı. İlk fiyat 2018 Ocak’ında% 6 arttı ve ortalama olarak 120 ila 200 TL arasında değişebilir, eğer bir vaizin ¼’lik kısmıyla uğraşsaydık, rakamı 3.070,00 TL olurdu.

Biliyorsunuz, vaizler mesleği imam kadar kutsaldır ve saygı gören insanlar arasındadır, bu nedenle İslami eğilimlerinizi kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir meslektir diyebilirim. Birinci Dereceden Okul Dışı Maaş Ek Ödeme 112.51 Net Maaş 3,070.00

Bir önceki yazımız olan Antrenör Maaşları başlıklı makalemizde Antrenör Maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: