Hangi Meslek Ne Kadar Maaş Alır?

Farklı meslek gruplarına mensup kişilerin ne kadar maaş aldıkları ve kazandıkları ücret ile ilgili çeşitli bilgiler içeren site.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ) Maaşları

Ülkemizin dört bir yanında bulunan halk kurumlarının aka bir bölümünde Veri Hazırlama ve Denetim İşletmeni (VHKİ) personelleri bulunmaktadır. VHKİ personeli olabilmek için adayların Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Halk Personeli Seçme Sınavına girmesi gerekmektedir.

Merkezi nakil ya da açıktan nakil yöntemi ile halk kurumları Veri Hazırlama ve Denetim İşletmeni (VHKİ) personeli alımı gerçekleştirmektedir. Peki VHKİ personellerinin aylık olarak maaşları ne kadar? İşin Olsa ekibi olarak 2018 yılı bilgisayar işletmei Veri Hazırlama ve Denetim İşletmeni (VHKİ) maaşlarını açıklıyoruz.

VHKİ MAAŞLARI NE KADAR OLDU?

Farklı halk kurumlarında vazife yapmakta olan Veri Hazırlama ve Denetim İşletmeni (VHKİ) 2018 yılı maaşları ne kadar oldu? Buna göre göreve yeni başlayan VHKİ personelleri ortalama 2 bin 800 liradan başlayan maaşlar ile işe başlamaktadır. Hizmet süresi, aile durumu, evlilik durumu ve 6 ıslak altı ile üstünde çocuğunun olup olmama durumuna göre bu tutarda değişiklik olabilmektedir.

Veri Hazırlama ve Denetim İşletmeni (VHKİ) personelleri tekrar vazife yerlerine göre değişik tutarlarda maaşlar alabildiği gibi ekstra olarak döner kapital ücreti de alabilmektedir. Hizmet süresi daha çok olan VHKİ görevlilerinin maaşları 3 bin 500 TL’ye kadar yükselebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Antrenör Maaşları başlıklı makalemizde Antrenör Maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günümüzde en çok rağbet gören mesleklerin maaşlarını mı merak ediyorsunuz? Ya da üniversite sınavlarına hazırlanıyor fakat hangi mesleğin ne kadar maaş alacağını mı öğrenmek istiyorsunuz? İşte internet sitemizde çeşitli meslek gruplarının güncel maaşlarına erişebilirsiniz. © 2018 Frontier Theme
%d blogcu bunu beğendi: